щоденник.клас.укр

Що ми пропонуємо

Душевний спокій

Договір про надання послуг з нами означає, якщо у вас є питання або проблема, спеціалісти, які знають ЩОДЕННИК.КЛАС.УКР найкраще допожуть вам у вирішенні питань пов’язаних з використанням ЩОДЕННИК.КЛАС.УКР.

Налаштування для локальних вимог

Потрібен індивідуальний дизайн? Імпорт з інших систем даних? Відстеження і експорт конкретних даних? Маємо досвід надання цих послуг в ЩОДЕННИК.КЛАС.УКР.

Рішення для локального розгортання

Ми можемо запропонувати ряд недорогих варіантів розгортання: від розміщення та налаштування серверів з низьким енергоспоживанням в окремих школах до розгортання ЩОДЕННИК.КЛАС.УКР  у "хмарі".

Перенесення інформації навчального процесу з класних журналів в ЩОДЕННИК.КЛАС.УКР

Надаємо школам послугу для перенесення з шкільних журналів інформації навчального процесу: оцінки, відвідуваність, домашні завдання та іншої інформації в ЩОДЕННИК.КЛАС.УКР

Нові розробки на базі ЩОДЕННИК.КЛАС.УКР

Потрібні нові функції у ЩОДЕННИК.КЛАС.УКР для вашої школи? Хочете використовувати ЩОДЕННИК.КЛАС.УКР в якості основи для нових некомерційних або комерційних проектів? Ми розробляємо індивідуальні проекти.

Хостинг для ЩОДЕННИК.КЛАС.УКР

Не хочете самостійно запускати та налаштовувати ЩОДЕННИК.КЛАС.УКР? Ми можемо зробити це за вас. Якщо ви вирішите перейти на самостійне обслуговування пізніше, ми допоможемо вам перенести ваші дані.

Зміст

Попередня тема

Контакти